Apocalypse RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правила на форума!

Go down

Правила на форума! Empty Правила на форума!

Писане by Admin Чет Сеп 06, 2012 10:25 pm

Преди да започнете да играете има някои правила,които трябва да знаете.

1.Във форума задължително се пише на КИРИЛИЦА!!!
2.Забранени са прояви на простащина като псуване, обиждане на администраторски и потребителски лица, използване на нецензурирани думи и емотикони, и т.н.
3.Забранени са всякакви прояви на шантаж,изнудване на Admin.Не напирайте да ви се пише и аз съм човек.Имайте търпение.
4.Забранен е мулти-постингът или казано с по-прости думи - два (или повече) ваши поста, един след друг в една и съща тема.
5.Размерите за аватари са максимум 160x150 (МАКСИМУМ), а за подписите не искам да се прекалява.
6.Не искам да имам двойници. (С други думи не се правете на админи)
7.Забранено е използването на "Power Play" от всякакъв вид - например "Моят герой има ултра-виолетови очи, които убиват всичко, което видят" или "Александър грабна катаната си и изколи всичките 1 000 000 зомбита,след което изчезна и стана бог".Видя ли подобен коментар директно го трия и пишете наново.
8.Забранено е да постовете на другите.Измислете нещо уникално и продуктивно. xD
9.Забранено е героят ви да е на две места едновременно.
10.Само аз мога да правя РП теми. (Освен във ООС темата.Там имате пълна свобода.)
11.При роулплей важат няколко важни правила -
-Нямате право да си саморазказвате.
-Нямате право да пишете,че сте видяли нещо,което търсите преди аз да напиша,че сте го видяли.При подобни изпълнения в бъдеще ще го зачитам като вид саморазказване.





Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 121
Join date : 03.09.2012

https://apocalypse.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите