Apocalypse RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Р. Блекбърн

3 posters

Go down

Р. Блекбърн Empty Р. Блекбърн

Писане by R. Blackburn Нед Ное 04, 2012 1:36 am

Име: Рамзес Блекбърн (Ramzes Blackburn... R. Blackburn или както е наричан от всички-просто Блекбърн)
Възраст: 32 години
Пол: Мъж
Описание: (не мога да намеря аниме вариант за това ще се задоволиш с комикс вариант)
[You must be registered and logged in to see this image.]

История: През 2035 година когато е на 22 години той е млад войник,в новосформиран спец отряд занимаващ се главно с остриета и колкото и старомодно да звучи-мечове. Под командването на капитан Г. Прайз заминава на бойно поле в Ирак където заради неспособността на капитана да води отряд избиват всички от неговия отряд, а него остават жив за да го разпитат. Младият войник се оказва лоялен на държавата си и не издава тайните ходове. Тогава за да изкопчат от него нещо избождат дясното му око. След като разбират, че не могат да изкопчат нищо, решават да се отърват от него. В този момент от прозорците навлизат войници от спасителна акция който го прибират отново в родината му. Това му доказване на лоялността, му помага след още няколко години стаж да го повишат с титлата "капитан".
През 2040 година бива изпратен на мисия в Саудитска арабия за да спре атентат срещу президента на САЩ и кралицата. Това бе мисия включваща две народности за това трябваше да чака на уговорено място войници от британските спец части. Техен капитан бе Рейвъл Халк.
След успешното преминаване на мисията капитаните на двата отряда станаха приятели.
Не след дълго слуховете за апокалипсис бяха станали истина капитан Блекбърн бе чул, че единственото сигурно място което е като дом за всички оцелели това място било Кейптаун. Тръгвайки за там той мисли за приятеля си Рейвъл Халк... дали и той е сред оцелелите... дали ще е там.

Инвентар:
голям меч (4.75 кг.)
2-мачете (общо двете около 1.25 кг)
2-томахавки (за мятане естествено а може и за бой зависи според ситуацията се пак това са си томахавки и max 1.50 килограма да са)
500 Magnum Revolver (не знам колко тежи заедно с патроните по долу ще го смятам за 2 кг. ако имаш нещо против казвай)
24 патрона
1.5 литра вода (който се равняват на 1.5 килограма)
3 консерви с храна (всяка по 500 грама таман стават 1.5 кила)
лека броня (2 кила горе долу, лека е защото един вид е от карбонови нишки, а това е леко и здраво)
колан и раница (общо сигорно правят 500 грама)
Общо всичко става 15 килограма груби сметки

Умения:
1 тактик
1 бързи реакции
2 Мятане на Хладни оръжия
3 Стрелба с огнестрелни оръжия
1 Хладни Оръжия
3 Кендо
2 Спортист
Мисля, че прави точно 13



ако съм изпуснал нещо съжалявам само кажи и ще го оправя иии такова той героя ми е учил битка с меч това към кендо ли се отнася защото ми взима цели 3 точки и да знам


Последната промяна е направена от R. Blackburn на Нед Ное 04, 2012 8:54 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
R. Blackburn
R. Blackburn

Брой мнения : 30
Join date : 03.11.2012

Skills and Inventory
Умения:

Върнете се в началото Go down

Р. Блекбърн Empty Re: Р. Блекбърн

Писане by Admin Нед Ное 04, 2012 9:12 am

Само дето стават 16 кг,а не 15. Very Happy Едитни си поста,за да видя какво да слагам.Останалото е наред.

Едит:А да.Как ще носиш всичко това без раница? Very Happy
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 121
Join date : 03.09.2012

https://apocalypse.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Р. Блекбърн Empty Re: Р. Блекбърн

Писане by Као Дзие Нед Ное 04, 2012 12:17 pm

Неговите предмети повечето не са за раница а за кания и колан. Единствено водата и храната са му проблемни.

R. Blackburn
Героят ти е супер боец, в това няма спор. Проблема е че в тази игра не само битките ще са важни. Пожелавам ти успех в:
- търсенето на определени места
- ловуването
- проследяването
- търговията
- бягането от вируса (Можеш да срежеш зомби, но не и микроб, затова ако видиш немъртви по-добре бягай)

Као Дзие

Брой мнения : 54
Join date : 02.11.2012

Skills and Inventory
Умения:

Върнете се в началото Go down

Р. Блекбърн Empty Re: Р. Блекбърн

Писане by R. Blackburn Нед Ное 04, 2012 3:35 pm

Готово админ поправих си го вече е точно 15 кила.

относно:
"- бягането от вируса (Можеш да срежеш зомби, но не и микроб, затова ако видиш немъртви по-добре бягай)"
до колкото знам мога да се заразя ако бъда ухапан или одраскан от заразен организъм, ако не ме докосват нямам проблеми с бягането от вируса. Ако греша ме поправете
R. Blackburn
R. Blackburn

Брой мнения : 30
Join date : 03.11.2012

Skills and Inventory
Умения:

Върнете се в началото Go down

Р. Блекбърн Empty Re: Р. Блекбърн

Писане by Као Дзие Нед Ное 04, 2012 4:25 pm

Идеята ми беше че героят ти е спец в близкия бой, а когато те са близо ще им е много по-лесно да те одраскат, или ухапят. Можеш и да стреляш, разбира се, но все пак те съветвам да действаш разумно и да си плюеш на петите.

Казвам ти това само защото от уменията ти ясно си личи че искаш екшън и нямаш никакво намерение да бягаш.


Последната промяна е направена от Као Дзие на Нед Ное 04, 2012 4:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Као Дзие

Брой мнения : 54
Join date : 02.11.2012

Skills and Inventory
Умения:

Върнете се в началото Go down

Р. Блекбърн Empty Re: Р. Блекбърн

Писане by Admin Нед Ное 04, 2012 4:32 pm

Готов си. [You must be registered and logged in to see this link.] Приятна игра. ^^

Едит:Офф не мога да броя. Very Happy


Последната промяна е направена от Admin на Нед Ное 04, 2012 4:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 121
Join date : 03.09.2012

https://apocalypse.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Р. Блекбърн Empty Re: Р. Блекбърн

Писане by R. Blackburn Нед Ное 04, 2012 4:36 pm

От части си прав, но по нататък съм замислил всичко иии да съвета ти е добър, но както казах всичко е с цел направено.

П.П не съм много добър в РП-то последно играх покемон форум затова че прави си сметка колко ги умея тези неща Very Happy Very Happy Very Happy
R. Blackburn
R. Blackburn

Брой мнения : 30
Join date : 03.11.2012

Skills and Inventory
Умения:

Върнете се в началото Go down

Р. Блекбърн Empty Re: Р. Блекбърн

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите