Apocalypse RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

John Smith

3 posters

Go down

John Smith  Empty John Smith

Писане by J.Smith Нед Ное 04, 2012 11:24 pm

Име: John Smith (Джон Смит)

Възраст: 35

Пол: Мъж

Описание: Какво да ви кажа за себе си? Учител по пиано и по пеене,завърших музикалната академия в Бостън,след това реших да започна работа с деца в родното ми градче на 30 км от Бостън. Работя там от както завърших и мисля,че беше много добре.Обичам риболова и лова,хоби са ми.Харесвам стрелбата с лък,тя ме успокоява.Като малък баща ми ме беше записал за скаут,та от там научих доста неща за оцеляването,правенето на капани и тем подобни.Отгледан съм в нормално семейство,имам една сестра,която е по-голяма от мен с 6 години и ни напусна,когато стана на 18 ... Заби на някъде с приятеля си,но това не е важно .. Баща е бил войник на времето,почина,когато бях на 13 ... От тогава живея само с майка ми и кучето ми.Когато научих какво става с целия свят,това нашествие от зомбита и всичко,реших да тръгна да помагам на хората в беда.Взех със себе си лъка ми,1 рибарска пръчка,малко такъми и 1 нож,който ми бе останал от баща ми,като спомен.Винаги съм обожавал ножове и се надявам опита ми с острите предмети да ми помогне срещу злото ...
Инвентар :
Раница (500 гр.)
Дву-литрова манерка пълна с вода (2 литра = 2 кг)
Разглобяем лък + 15 стрели (общо 4 кг)
Ловен нож с 25 см острие (300 гр.)
Рибарски прът тип мухарски + такъми (общо 1 кг)
Провизии : 2 кг пастърма + 1 хляб (1 кг)

Умения :
1 Абсолютизъм
1 Фотографска памет
1 Плуване
1 Хладни оръжия
2 Стрелба с лък
1 Риболов
2 Оцеляване
1 Певец
1 Пианист
2 Капани


Последната промяна е направена от J.Smith на Пон Ное 05, 2012 6:43 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти

J.Smith

Брой мнения : 10
Join date : 04.11.2012
Age : 27
Местожителство : Бургас

Skills and Inventory
Умения:

Върнете се в началото Go down

John Smith  Empty Re: John Smith

Писане by R. Blackburn Пон Ное 05, 2012 5:09 am

Много хубаво, добра история, но вече сме трима екшън герои, а и за какво ти е тоя дезърт като нямаш умение да стреляш с него имам предвид до колкото разбрах за да стреляш ти трябва умението стрелба с огнестрелно оръжие
R. Blackburn
R. Blackburn

Брой мнения : 30
Join date : 03.11.2012

Skills and Inventory
Умения:

Върнете се в началото Go down

John Smith  Empty Re: John Smith

Писане by Admin Пон Ное 05, 2012 8:49 am

Харесва ми това,че си помислил за бъдещето.Определено не си си избрал лесен персонаж,но в това няма нищо лошо. [You must be registered and logged in to see this link.]
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 121
Join date : 03.09.2012

https://apocalypse.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

John Smith  Empty Re: John Smith

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите